خدمات ما

نوشته شده توسط محسن صـانعی یـارندی انـتـشــار در تـاریــخ . . بازدید: 88538

 

موفقیت در بـازار کسب و کار، نیـاز بـه سیاست و استـراتژی از پیش تعییـن شده دارد. شناخت بـازار و مطالعه نحوه عملکـرد رقبـای تجاری، تاثیـر بسزایی دسترسی به اهداف کاری پیش رو خواهد داشت.

بـدون شک بهـره گیری از ابـزار های نوین بر پایـه تکنولوژی روز، ضمن صرفـه جویی بهینـه در هزینـه ها و همچنین وقت و نیـروی انسانی، میـزان درآمد شمـا و شرکت متبـوع را چندین بـرابر می نمایـد. 

خدمـات مـدرن ما بر مبنـای ارتقـاء جایگـاه شغلی و رقـابتی مشتریـان، همـواره در حال بـروز رسـانی و براسـاس اهداف مـذکور در حال ارایـه می باشد.

این خـدمات عبـارتند از:
    • بـرندینگ و مشاوره حرفه ای تبلیغـات
    • طـراحی، برپـایی و نگهـداری وب سایت ها و پرتال های سازمانی
    • کمپیـن های تبلیغـاتی تلویزیـونی و ...
    • طـراحی برنامـه های موبـایل

 

 

 

 

 

 

بـرندینگ و مشاوره حرفه ای تبلیغـات

در امـر فـروش، بـرند یا نـام تجـاری شما، نقشی به مراتب فـراتر از نحـوه تولید و تجهیـزات استفاده شده و همچنین کیفیت ارایه خدمات دارد.

بسیـار دیـده و شنیـده ایم که صاحبـان مشاغل بزرگ، کارخانه داران و شرکت های گـوناگـون، هنگام فروش مایملک تجـاری خود، غیر از بهـای امـوال فـروخته شده چیز بیشتری بدست نیـاورده اند. اما شمـا شرکت ها و فعالان تجـاری خاصی را در بـازار می شنــاسید که در هنگام خرید و فروش سهام نـام تجاری یا بـرند آنها در تعیین قیمت تـاتیـر بسیــار مهمی داشته است.

با کمک و مشـاوره ما شما خواهید توانست بـرند دلخـواه خود را ایجاد نموده و با تکیه بر علـوم پیشـرفته همچون: تحقیـق و برنـامه ریزی، روانشنـاسی مشتریـان و در کنـار تدوین استراتژی برندینگ، از روش های گـوناگون ارتقـاء بـرند جهت تثبیت آن در اذهـان استفـاده نمائیـد.

 

کمپیـن های تبلیغـاتی تلویزیـونی و ...

بـرای حضـور در تلـویزیون و اجـرای یک کمپیـن تبلیغـاتی خاص، ضرورت بهـره گیـری از خلاقیت، تجـربه و همچنیـن تخصص غیر قابـل انکـار می باشد. بـدیهی است بعد از صرف بهینـه هزینـه ها، موفقیت در این حضور نوعی هنر محسوب می شـود.

شرکت مـا با سابقه طـولانی و قریب به سی سـال فعالیـت در ارایه پیـام های بازرگـانی، روش های روزآمد و بر مبنـای منـافع مشتری را همواره در دستور کار خود قـرار داده است. مدیریت مـوثر بر نـوبت های پخش تلویـزیونی، یکی از راه کـارهای ما در دستـرسی به اهـداف ذکر شده می باشد.

تحقیقـات بـازار و تمـامی مسایل مربوط به حضـور شما در بـازار کسب و کار، پیش درآمد برنامه ریـزی و انجام یک کمپین تبلیغاتی تلـویزیونی و یـا انتخـاباتی است.

موفقیت در انتخـابات نیز نیـاز به استفاده از نظرات کارشنـاسی در علم ارتبـاطات و روابط عمـومی، مدیریت و برنـامه ریزی استراتژیک، پـروژه نظر سنجی و در نهـایت اجرای یک کمپین تبلیغاتی کامل دارد.

 

طـراحی، برپـایی و نگهـداری وب سایت ها و پرتال های سازمانی

خـدمـات پیشرفتـه ما در زمینـه طـراحی وب شامل موازد زیـر است:

گـرافیک حـرفه ای وب
استفـاده از گرافیک پیشرفته مطابق با آخـرین دستـاوردهای روز، نقش زیادی در جذب مخاطب و افزایش رتبـه سایت دارد.
بـرنامه نـویسی وب
طراحی و برنامه نویسی وب مطابـق با نیـاز مشتـریـان
انـواع سایت
طراحی و بـرپـایی انـواع وب سـایت اعم از پرتـال های سـازمانی، فروشگـاه های آنـلاین، سایت های خبرگزاری و سایت های شخصی گونـاگون
خدمات ثبت دامنـه
ثبت سـریع و رجیستـر دامنه دلخـواه شما نـزد بهتـرین ریسلری های جهـان، مانع دردسرهای گوناگون برای تمدید و نگهداری دامنـه خواهد بود.
ميزباني وب (هاستینگ)
سایت یـا پرتـال شما در هاستینگ مـا، بنابر بر متـدها و روش های مـدرن اتخـاذ شده، بالاترین رانـدمان و بازدهی کاری را ارایـه می نمـایـد.
ارایـه سـرور
اعطای نمـایندگی میـزبانی وب، فـروش سرور مجازی و سرور اختصاصی در ایـران و آمریکا، مدیریت و مانیتورینگ وب سـایت ها و سرور ها
خدمات سـئـو
بهینـه نمودن وب سایت از لحاظ تعامل با موتـورهای جستجـو و ثبت موفقیت آمیـز در آنها، افزایش رتبـه سایت شما را در پی خواهد داشت.
ایمن سازی سرورهای وب
استفـاده از متـدولوژی و روش های افزایش امنیت وب سایت ها و پـرتال ها، نقش بسزایی در جلوگیری از هک وب سایت ها دارد.
همیشـه در دستـرس
آخرين تکنـولـوژی سـرورهای ما موجب می شود وب سايت شمـا در تمـام مدت شبـانه روز با سرعت بسيـار بالا در دسترس بـازديدكننـدگان باشد. 

 

طـراحی برنامـه های موبـایل

طبـق اعـلام نتیجـه تحقیق موسسـه تحقیقاتی گارتنر اعلام شـد که در سال ۲۰۱۳ ، درصــد کاربـرانی که برای دسترسی به اینتـرنت از دیـوایس‌های همـراه (موبایل، تبلت) استفـاده می کننـد از کاربران کامپیوتر‌ها پیشی خـواهد گرفت. نسخه نـرم افزاری سایت ها و یـا بـرنامه های مستقل موبـایـل، از ملـزومات جدید زندگی در عصـر حاضر هستند. برنـامـه های مختلف با کـارکردهای اطلاع رسـانی، شبکـه های اجتمـاعی، برنامـه های مدیـریتـی و ... از ضـروریـات زندگی دیجیتـالی امروز شده است.

استفـاده از تکنولـوژی‌ها و نـرم‌افزارهای بـروز باعث خواهد شد تا صف خـود را از رقبـا جـدا کرده و با تمایـز در ارایــه خدمـات، مشتـریان بیشتـری را جذب نمـوده و در ذهن مشتـریـان ماندگارتر باشیـد.

تمامی اپلیکیشن های طراحی شده توسط مـا روی دیـوایس‌ها و پلتفـرم‌های مختلف از جملـه آی او اس شرکت اپـل بخوبی نمایش داده  شـده و کار می‌کننـد. 

 

خـدمـات مـا در طـراحی بـرنامه های مـوبایل

مشـاوره
ارایـه مشـاوره تخصصی در زمینـه برنـامه نویسی انـدروید و آی او اس
تـولیـد
تولید برنامـه های حرفـه ای و تخصصی که حسب نیـاز ها و سفـارش مشتـریـان انجـام می شـوند.
بـرنـامه نویسی
بـرنامه نویسی تخصصی اندرویـد (Android SDK) و برنـامه نویسی برای IOS  و تمـامی مدل های گوشی اندرویـد و تبلـت ها. طـراحی و ساخت بــازی های انـدرویـد - وب اپلیـکیشن‌هـا و بـرنامـه های موبـایـل مبتنی بـر موقعیـت
نـرم افزار های اختصـاصی
طـراحی اپلیکیشن تلفن همـراه از روش هـای جـدید برای کنتـرل و مانیتـورینگ هر گونه دیتـا و یا سخت افـزار می باشد. شمــا می توانید کنتـرل سخت افزار های مختـلفی را از طریق نـرم افزار اندرویـد و یا آی او اس گوشی همـراه خود انجام داده و به سـادگی محیـط اطـراف خود را مدیریت نمـاییـد.
طـراحی
طـراحی تخصصی گـرافیک نـرم افـزار انـدروید و آی او اس بصـورت کاملا حرفه ای و پویـا انجام خـواهد گرفت. مهم نیست برنامه های ما را روی یک گوشی کوچک نصب کنید یـا روی یک تبلت بزرگ، بـرنامه های مـا طوری بهینه سـازی شده اند که بر روی طیف وسیعی از دستگاه هـا به صورت منـاسب اجرا شوند و ایجـاد کننده ی یک حس خوب و کاربـر پسند بـرای مخاطبیـن شمـا بـاشنـد. ما در طراحی محیط کـاربری از جدید ترین روش هـای طراحی دنیـا استفـاده می کنیم تا تجربه کـار با یک اپلیکیشن پـارسی بـا استـانـداردهای جهـانی را برای شمـا فراهـم نماییــم .
انتشـار
بعـد از تولید نرم افزار و اپلیکیشن سفـارش داده شده، با موافقت کـارفرما انتشـار و مدیریت فـروش آن در مارکت های ایـرانی و مارکت گـوگل در دستــور کار قـرار می گیـرد.
امنیـت نـرم افـزار
طراحی اپلیکیـشن ها با رعایت نکات امنیتی صورت می پـذیرد. ساخت سیستـم های امنیتـی مبتنی بر اندروید و آی او اس بـرای نرم افـزار هایی همچون مـوبایل بـانک نیز از دیگر خدمـات ما هستند.
یکپارچه‌سازی
یکپـارچه‌سازی پـایگـاه‌‌های داده تحت سـرور بـا موبـایل و همچنین سیستم‌های اتـوماسیون روی مـوبـایـل، یک رویــکرد حرفـه ای و امری ضـروری است.
بـروز رسانی
امکان بـروز رسانی خـودکار برنـامه. طوری که نیـازی نیست شمـا برای بهبـود و ارتقـاء ورژن هستـه مرکزی هزینه مجدد پـرداخت نماییـد . 
پشتیبـانی
نظـر بر اهمیت زمـان در پروژه های شما، خدمات حتی در روزهای تعطیل نیـز بـه  مشتـریان ارایـه می شـود.